fbpx

Par

Portāls Fitnesa ziņas ir vieta visiem fitnesa interesentiem, kur dalīties ar informāciju, pieredzi un vienkārši diskutēt par un ap fitnesu.

Pievienojies mums! Esi speciālists kāda no veselīga dzīvesveida jomām – treneris, ārsts, sportists vai kāds cits veselīga dzīvesveida lietpratējs? Kļūsti par rakstu veidotāju un iegūsti iespēju kļūt pamanāmāks ar mūsu portāla palīdzību. Sazinies ar mums e-pastā info [at] fitnesazinas.lv.

Ja vēlies vienkārši diskutēt brīvā formā, pievieno komentāru sadaļā “Diskusijas”. Tikai jāpatur prātā, ka publicētais saturs nedrīkst būt aizskarošs un nedrīkst pārkāpt Latvijas Republikas vai starptautiskās tiesību normas. Portāla administrācija patur tiesības dzēst neatbilstošu saturu bez iepriekšēja brīdinājuma. Lietotājam, kas iesniedz neatbilstošu saturu, var tikt liegta pieeja uz nenoteiktu laiku. fitnesazinas.lv administrācija neuzņemas atbildību par portālā ievietoto saturu.  Aizliegts portāla saturu kopēt un pārpublicēt bez atbilstošas atsauces.

Ja vēlaties publicēt reklāmu saturošu rakstu, tas iepriekš jāsaskaņo ar fitnesazinas.lv administrāciju, pretējā gadījumā saturs tiks dzēsts.

fitnesazinas.lv tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus. Šo noteikumu izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tie ir publiskoti portālā fitnesazinas.lv.

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com