Privātuma politika

Kas mēs esam


Mūsu mājas lapas adrese ir: https://fitnesazinas.lv/.

Kādus personas datus mēs vācam un kāpēc mēs tos vācam:


Komentāri

Kad apmeklētāji vietnē komentē komentārus, mēs apkopojam datus, kas parādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūka lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu atrast surogātpastu.

Anonīmu virkni, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (sauktu arī par hash), var piegādāt Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit: https://fitnesazinas.lv/privatuma-politika/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls ir redzams sabiedrībai jūsu komentāra kontekstā.

Multivides faili

Augšupielādējot attēlus vietnē, jums vajadzētu izvairīties no tādu attēlu augšupielādes, kuros ir iekļauti iegultie atrašanās vietas dati (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji no vietnes attēliem var lejupielādēt un iegūt visus atrašanās vietas datus.

Kontakti

Ar mums var sazināties e-pastā raksti [at] fitnesazinas.lv, norādot savu vārdu, e-pasta adresi un ziņojumu.

Sīkdatnes

Ja jūs atstājat komentāru par mūsu vietni, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tie ir domāti jūsu ērtībai, tāpēc, ka, atstājot citu komentāru, jums nevajadzēs no jauna ievadīt savu informāciju. Šīs sīkdatnes darbosies vienu gadu.

Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav personisku datu, un tā tiek atmesta, aizverot pārlūkprogrammu.

Pierakstoties, mēs arī iestatīsim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna izvēles iespējas. Pieteikšanās sīkdatnes ilgst divas dienas, bet ekrāna opciju sīkdatnes – gadu. Ja atlasīsit “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās saglabāsies divas nedēļas. Ja atteiksities no sava konta, pieteikšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkfailā nav ietverti personas dati, un tas vienkārši norāda jūsu rediģētā raksta pasta ID. Tas zaudē spēku pēc 1 dienas.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm izturas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo personu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Analytics

Mēs izmantojam Google Analytics.

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus


Mēs kopīgojam jūsu datus ar juridiskām personām un trešajām personām, piemēram, Google un Facebook.

Cik ilgi mēs glabāsim jūsu datus


Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, ka mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos komentārus, nevis turēt tos moderēšanas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tāds ir), mēs arī saglabājam viņu sniegtajā personīgajā informācijā viņu lietotāja profilu. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietnes administratori arī var redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir uz jūsu datiem


Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat komentējis komentārus, varat lūgt saņemt eksportētu failu no personas datiem, kas mums ir par jums, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēstu visus personiskos datus, kas ir jūsu rīcībā. Tas neietver datus, kas mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur mēs sūtām jūsu datus


Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.

Mūsu kontaktinformācija:
raksti [at] fitnesazinas.lv

Kā mēs aizsargājam jūsu datus

Mēs izmantojam SSL šifrēšanu un Google reCaptcha, kā arī citus drošības pasākumus.

Kādas ir datu aizsardzības pārkāpumu procedūras

Mēs glabājam dublējumus un piekļuves žurnālus, lai izsekotu ar vietni saistītām darbībām.

No kādām trešajām personām mēs saņemam datus

Google, Facebook.

Kādu automatizētu lēmumu pieņemšanu un / vai profilēšanu mēs darām ar lietotāju datiem

Mums nav.

Nozares normatīvo aktu prasības par informācijas atklāšanu

Mēs ievērojam GDPR un Latvijas datu likumus.

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com