fbpx

25. un 26. martā pirmo reizi norisināsies Fitnesa dienas Ķīpsalā

Published by Inguna on

25. martā no plkst. 12.00 ikviens ir aicināts uz lekcijām aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Kā pareizi pievērsties sportošanai? Kā pasargāt velosipēdu no garnadžiem? Kā atkopties pēc sporta traumām?
Rūdīšanās skolas vadītājs, Vima Hofa metodes treneris Māris Žunda dalīsies pieredzē, kā dabīgā veidā uzlabot labsajūtu, mainot fizioloģiskos un mentālos ķermeņa rādītājus fiziskas slodzes laikā. Latvijas basketbola izlases fizioterapeits Raivis Aršauskis aplūkos profilakses un rehabilitācijas nozīmi sportā. Šī lekcija īpaši noderīga būs sportistiem amatieriem, jo visiem zināmie vārdi – sports, trauma un rehabilitācija – dažkārt veido apburto loku, aizmirstot par profilaksi. Savukārt velobraucējiem interesanta būs tikšanās ar ilggadējo velosacensību organizatoru un veloekspertu Jāni Baltaisbrenci! Viņš iepazīstinās ar mūsdienu risinājumiem velobraucēju drošībai intensīvā satiksmē un aplūkos velosipēdu kā daudzu problēmu risinājumu.
Detalizētu pasākumu programmu skatiet šeit: www.bt1.lv/sports/images/fitnesa_diena_as17.pdf

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com
Categories: Ziņas

0 Comments

Atbildēt

Avatar placeholder