Paula Freimane: Fitnesa modeles neticamās pārvērtības kopš 16 gadiem

Published by Samanta on

Paulas Freimanes pārvērtības

Instagram lietotāju vidū it īpaši iemīļotā latviešu fitnesa modele Paula Freimane (Paola Freeman) savā sociālā tīkla kontā dalījusies ar patiešām iedvesmojošu publikāciju un fotogrāfiju kolāžu, kurā ir redzama viņa pati – 16 gados un tagad 24 gados.

Paula rakstījusi: “Šodien saņēmu ziņu no vienas meitenes kura teica: “Nekas tā nemotivē kā tavas un tavu klientu progresa bildes!” Jāpiekrīt, kā tik tiešām ir liela motivācijas deva!

View this post on Instagram

Šodien saņēmu ziņu no vienas meitenes kura teica: “nekas tā nemotivē kā tavas un tavu klientu progresa bildes!” Nu tā laikam ir! Tad viena liela motivācijas deva no manis! Pa kreisi 16 gadīgā Paula kura izlaida brokastis, pa dienu apēda skolā picu un vakariņās cīsiņi ar makaroniem.. kad skolā bīja sporta stundas, vienmēr biju “apslimusi” 😂 Pa labi Paula 24 gadi. Brokastīs avokādo maizītes ar olu. Pusdienās vislabak izvēlos rīsus ar vistas fileju un vakariņās mīlu lielu bļodu ar salātiem un garnelēm vai kādu liesu sieru. Sports 4-5x nedēļā! Un tagad kad pa īstam esmu “apslimusi” morālas mokas ir neiet uz sporta zāli. Kāda atšķirība starp šīm meitenēm – tēloju slimu, lai neietu uz sporta stundām – un tagad tēloju ātrāk veselu, lai tiku uz treniņu 😁 tas protams tikai tā, bet kā gan mainījusies ir mana domāšana! Ticiet man – sportu un veselīgu uzturu var iemīlēt VISI! Es mēdzu domāt “fuj sports, fuj salāti.. kā var kaut kas tāds vispaaaar patikt?!?” Tagad es nespēju iedomāties savu dzīvi bez tā!

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on

Paulai Freimanei Instagram sociālajā profilā ir vairāk nekā 83 tūkstoši sekotāju. Vairāki no tiem ir veltījuši Paulai labus vārdus un arī izrādījuši, ka viņa ir patiešām spējīga iedvesmot un motivēt.

Fitnesa modele jau iepriekš ir publicējusi kārdinošus kadrus, kurā redzams viņas sportiskais augums.

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com

0 Comments

Atbildēt

Avatar placeholder