Instagram fitnesa influenceres padomi pašmotivācijai

Published by Samanta on

instagram influenceres padomi

Instagram pierāda, ka viņa ir izdomājusi slepeno recepti motivācijai. Lūk, ko fitnesa zvaigzne saka, ka ir vērts ievietot savā uzdevumu sarakstā.

 1. Nosaki savus mērķus.
  Ja netērē laiku, lai pārdomātu, ko tieši vēlis sasniegt, būs mazāk ticams, ka tev būs vienalga, vai to sasniegsi. Tāpēc neturi galvā šos mērķus kā abstraktas idejas. “Izveido noskaņu iedvesmai, pēc tam apsēdies un pārdomā, kur atrodies tagad un kur vēlies atrasties – pēc tam pieraksti visu!” saka Kayla.
 2. Nosaki iemeslu.
  Tagad, kad esat izrakstījusi savus mērķus, tev jāzina, kas, pirmkārt, motivēja tos pierakstīt. Padoms profesionāļiem: aizmirstiet visu, ko darāt, lai atstātu iespaidu uz citiem cilvēkiem, un atstājiet sev uzticētos mērķus.
 3. Esi reāla.
  Nav ticams, ka iesi nomest 10 kilogramus uzreiz, tāpēc neliec sevi neveiksmei, pirms pat sāc. Tā vietā padomā par to, kādi mērķi ir sasniedzami, ņemot vērā tavu dzīvesveidu un grafiku, un noformē mini mērķus, kas palīdz tuvināties lielākajam mērķim.
Fitnesa influencers padomi
Foto: @kayla_itsines/Instagram
 1. Veido laika grafiku.
  Jūs nevēlies pārvērtēt, cik drīz sasniegsi savus mērķus, bet arī nevēlaties to atlikt uz “kādreiz šogad”. Vislabāk ir veidot specifiku, vienlaikus esot reālistiskam, saka Kayla. Mēģini ievietot paziņojumus kalendārā par to, kad vēlies būt pusceļā uz mērķa sasniegšanu, un vēl vienu par gadījumiem, kad vēlies to izpildīt no sava saraksta.
 2. Izmēri savu progresu.
  Tev ir sākuma un beigu datums, bet tas arī palīdz izmērīt progresu starpā. Tas ne tikai uzturēs motivāciju visa procesa laikā, bet arī palīdzēt justies mazāk satrauktai. Piemērs: ja mērķis ir panākt astoņu stundu miegu nedēļas laikā, mēģini izmantot nakts miega izsekotāju, lai pārliecinātos, ka pieturies pie tā. Fitbit Ionic ir laba iespēja – tu pat vari noteikt gulētiešanas laiku, ja cīnies ar tālruņa nolikšanu malā pietiekami agri, lai iegūtu daudz miega.
 3. Izveido atbildības kalendāru.
  Tas prasa no papildu pūles, lai palielinātu laiku, taču faktiski treniņu vai veselīgu ēdienu plānošana kalendārā var palīdzēt pieturēties pie plāna. Turklāt jūs saņemsi uzmundrinājuma stimulu katru reizi, kad tiksi pāri uzdevumam.
 4. Samazini uzmanības novēršanu.
  Padomā par mērķiem, kurus iepriekš neesi sasniegusi. Kas veicināja neveiksmi? Vai ceļā stāvēja kaut kas konkrēts? Pierakstot, kas tieši notika, var palīdzēt novērst iespējamos klupšanas akmeņus – redzot to melnbaltā krāsā, var būt nepieciešams pamudināt ceļu uz šķēršļa un pievērst uzmanību panākumiem.
 5. Svini katru mini mērķi (un acīmredzami lielos mērķus).
  Labākā daļa par mērķu sasniegšanu: savu sasniegumu svinēšana! Pārliecinies, ka šajā frontē neveic īslaicīgu darbu: padomā par to, kā vēlētos sevi apbalvot katru reizi, kad sasniedz jaunu mērķi, neatkarīgi no tā, vai tas ir reizi nedēļā, divreiz nedēļā vai ik pēc pāris mēnešiem. Domāšana par iespējamu nedēļas nogales ceļojumu vai SPA dienu saglabās motivāciju tajās dienās, kurās nejūties pieturējUSies pie sava grafika.
*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com

0 Comments

Atbildēt

Avatar placeholder