Valsts svētku priekšvakarā Rīgā viesosies fitnesa modeles no visas pasaules

Published by Samanta on

Fit model 2019 Rīga

Svētdien 17. novembrī, Rīgā, “Studio 69” Koncertu zālē norisināsies divi nozīmīgākie fitnesa sporta pasākumi Latvijā – IFBB pasaules Fit Model čempionāts un IFBB starptautiskais Latvijas kauss “Rīgas Pērle 2019”.

Jau trešo gadu Rīgā norisināsies pasaules līmeņa sacensības Fit model kategorijā. Pirmo reizi vēsturē uz skatuves redzēsim arī vīriešu fit model sporta disciplīnas pārstāvjus. Sacensībām ir pieteikušies fitnesa sportisti no 16 dažādām valstīm, kas ir no Eiropas, Āzijas, Āfrikas un Ziemeļamerikas. Liela daļa dalībnieču ir apbalvotas ar tituliem un ir dažādu prestižu sacensību laureātes. Šajā turnīrā redzēsim arī sportistes piedalīsies tik augsta līmeņa sacensībās piedalīsies pirmo reizi.

Sportistes demonstrēs savus augumus peldkostīmos, un arī kā ierasts tradicionāli – notiks uznāciens vakarkleitās. Latviju pārstāvēs četras sportistes, kuru starpā būs Eiropas un pasaules čempione Samanta Balode. Viņa aizstāvēs pērn izcīnīto planētas čempiones titulu.

Pasākumu organizē Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB). Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija un arī Latvijas Sporta federāciju padome

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com

0 Comments

Atbildēt

Avatar placeholder