fbpx

Velofestivāls Kuldīgā- 27. un 28. maijā

Published by Inguna on

Kuldīgas Pilsētas estrādē, 27. maijā, 9.00 sāksies lielākais nekomerciālais velofestivāls Latvijā ar trīs dažādu garumu distancēm dienas braucienā. Būs arī tradicionālais nakts brauciens, kurā tiks noteikts “spožākais” dalībnieks. Reģistrēšanās www.velokuldiga.lv. Pasākums notiks jau 10. gadu, tāpēc pasākuma dalībnieki, līdzjutēji un visi citi apmeklētāji tiks priecēti ar koncertiem, konkursiem, radošajām darbnīcām, tirdziņiem un daudziem citiem pārsteigumiem.
Kuršu pilskalnā 28. maijā 14.00 tiks atklāts “Trakais brauciens”. Tas ir atraktīvs brauciens ar šķēršļiem, atjautības uzdevumiem un nobraucienu uz laiku. “Trakā brauciena” braucamie ir reālu braucamrīku kopijas vai absolūti fantāzijas lidojumi, bet dalībnieki tērpjas izaicinošos kostīmos un veic humoristiskus izgājienus.

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com
Categories: Ziņas

0 Comments

Atbildēt

Avatar placeholder