fbpx

6 pārtikas produkti ātrākai matu augšanai

PĀRTIKAS produkti ātrākai matu augšanai
Daudzām no mums veselīga matu augšana ir kaut kas tāds, ko var būt grūti sasniegt.

Faktiski aptuveni 85 procenti vīriešu līdz trīsdesmit piecu gadu vecumam piedzīvo zināmu jūtamu matu izkrišanu, un apmēram divdesmit pieci procenti vīriešu, kuri cieš no matu izkrišanas, to piedzīvo divdesmit gadu vecuma sasniegšanas.

Sievietes cieš arī no matu plānuma un lēnas matu augšanas.

Tātad, ko šajā sakarā var darīt? Vai ir dabiski veidi, kā veicināt matu augšanu?

Atbilde ir – jā! Pētījumos ir atklāti vairāki pārtikas produkti, kas faktiski var palīdzēt jūsu matiem augt, un šeit ir seši no šiem pārtikas produktiem.

tumži zaļie lapu salāti

  1. Tumži zaļeie lapu salāti

Jums, visticamāk, kāds ir teicis ēst zaļumus, un jums patiešām vajadzētu ņemt vērā šo padomu. Lapu dārzeņi, piemēram, spināti un kāposti, nodrošina veselīgu dzelzs devu, kas ir minerāls, kas nepieciešams veselīgām matu šūnām.

LASĪT TĀLĀK >>>

 

citrusaugļi

2. Citrusaugļi

Apelsīni, citroni, laimi un greipfrūti ir visi citrusaugļu piemēri, kas piepildīti ar brīnišķīgu C vitamīnu. C vitamīns ir ūdenī šķīstošs vitamīns, kas lieliski noder svarīgu uzturvielu, piemēram, dzelzs, absorbcijai.

 

batātes saldie kartupeļi

3. Batātes jeb saldie katupeļi

Lai arī jūs domājat, ka jūsu mati aug lēnām, patiesībā tā ir visstraujāk augošā ķermeņa daļa, jo āda, ar kuru tā savienojas, ir visstraujāk augošie audi jūsu ķermenī. Pat ja šie audi darbojas, A vitamīns ir būtisks.

olas

4. Olas

Olbaltumvielas ir būtiska sastāvdaļa, nodrošinot veselīgu matu augšanu tikai tāpēc, ka mati ir izgatavoti no olbaltumvielām. Keratīns atrodas katrā matu šķipsnā, tāpēc ir tik svarīgi uzturēt uzturā veselīgu olbaltumvielu devu.

avokado

5. Avokado

Avokado pārsteidzoši darbojas sausiem matiem. Šis superfruīds satur A, D, E un B6 vitamīnus, kā arī satur daudz olbaltumvielu, aminoskābju, magnija, folijskābes, vara un dzelzs. Īpaši E vitamīns palīdz uzlabot asinsriti, kas nepieciešama folikulām, lai veicinātu veselīgu matu augšanu.

rieksti un sēklas

6. Rieksti un sēklas

Omega-3 taukskābes ir lieliski piemērotas jūsu matiem, īpaši palielinot to biezumu. Diemžēl jūsu ķermenis nespēj ražot šos veselīgos taukus, jums jāatrod avoti no ārpuses un jāievieš tie savā uzturā. Par laimi, rieksti un sēklas, piemēram, mandeles, indijas, valrieksti, ir pilni ar šiem veselīgajiem taukiem.

Atbildēt