fbpx

Aicinām apmeklēt Ingunas Vecvagares vieslekciju “Reklāmas aģentūras anatomija”

Published by Inguna on

Trešdien, 12. aprīlī, plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā notiks Latvijas Homeopātu asociācijas prezidentes Ingunas Vecvagares vieslekcija “Homeopātija. Mīti un realitāte”.

Inguna Vecvagare ir Latvijas Homeopātu asociācijas prezidente, Rīgas Pilsētas 1. slimnīcas homeopāte un starptautiskās ārstu homeopātu biedrības Liga Medicorum Homeopathica Internationalis biedre. Homeopātijas speciālisti ārstēšanā izmanto dabīgas un pārbaudītas ārstēšanas metodes, kas stimulē ķermeņa spēju dziedināt pašam sevi, stiprināt imunitāti un atgūt dabisko līdzsvaru.

Vieslekcija laikā Inguna Vecvagare pastāstīs, kas ir un kas nav homeopātija, sniedzot tam arī teorētisku pamatojumu, lai apgāztu mītus par šo ārstēšanas metodi. Tāpat tiks runāts par homeopātijas izplatību un attīstību Latvijā kopumā. Lekcijas apmeklētājiem būs iespēja uzzināt vairākus homeopātijas likumus, iegūt informāciju par medikamentiem, kas tiek izmantoti homeopātijā, kā arī to, vai homeopātija var palīdzēt klīnisku gadījumu ārstēšanā.
Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.
Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.
https://www.registration.lv/ingunas_vecvagares_vieslekcija/?public
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.
Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.
Informējam, ka vieslekcija tiks filmēta un fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.
Rūta Medne
Izglītības projektu vadītāja, Biznesa augstskola Turība

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com
Categories: Veselība

0 Comments

Atbildēt

Avatar placeholder