Palīdzēsim Daņilam atveseļoties

Published by Samanta on

Daņila Babičs, vesels un smaidīgs ķipars, piedzima 2006. gadā. Taču dzīves 10. mēnesī viņu skāra lēkme – puisēns teju vai nosmaka. Ārsti uzstādīja diagnozi – astma. Meklēja alerģiju, taču precīzi diagnozi nespēja noteikt, jo rādītāji mainījās.


No tā brīža Daņila sāka pastāvīgi izjust sāpes, trīs gadu vecumā saņēma invaliditāti. Vecāki bija pie visiem iespējamiem ārstiem, izmēģināja visas metodes, taču vieglāk nekļuva. Regulāras sistēmas, zāles un analīzes kļuva par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un Danila vēl joprojām ne mirkli nav spējis izbaudīt bērnības vieglprātību, tikai smagās veselības traucējumu nastas.
Labdarbības kampaņa - palīdzība DanilamKārtējās pārbaudes laikā noskaidrojās, ka ir aizdomas par autoimūno saslimšanu, pēc tam bērnam uzstādīja diagnozi – juvenils idiopātisks artrīts, poliartrītiska forma. Tika nozīmēta ķīmijterapija, kura blakusefektu dēļ zēnu vienkārši nogalinātu. Bojājumu zonas locītavās un kaulos palielinājās, sākās iekšējo orgānu bojājumi. Sāpes un lēkmes kļuva arvien spēcīgākas un biežākas.
Par pirmo cerību gaišākai nākotnei kļuva klīnika Sant Joan del Deu, kuri ir gatavi bērnu pieņemt,apstādinot slimības attīstību un nozīmēt pareizo ārstēšanu. Taču summa, kas nepieciešama, ir aptuveni 20 000 eiro – Danila vecāki to nespēj atļauties. Tāpēc viņi lūdz katru no mums dot viņiem iespēju un palīdzēt viņu dēlam dzīvot bez sāpēm. Lai gan lūgt ir ļoti grūti, viņi tomēr lūdz ikvienu no mums nepaiet garām, jo tic labsirdībai un līdzjūtībai.
Akcijas mājaslapa:

www.danikbabich.jimdo.com

Labdarbības kampaņa - palīdzība Danilam

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com
Categories: Ziņas

0 Comments

Atbildēt

Avatar placeholder