Pieprasījums pēc budžeta sporta klubiem pārsniedz cerēto: Lemon Gym investēs vairāk nekā 2,5 miljonus eiro

Published by Samanta on

ASV budžeta klases sporta klubi jau kļuvuši par normu un klienti vairs neuzskata, ka par kluba pamata pakalpojumiem būtu jāmaksā vairāk par 20 dolāriem mēnesī. Austrumeiropā šī tendence vēl ir tās attīstības sākuma punktā, tomēr jau šobrīd budžeta klases sporta kluba Lemon Gym novērojumi liecina, ka Latvijā pieprasījums pēc luksus klases sporta klubu alternatīvām pārsniedz cerēto un turpina pieaugt. Reaģējot uz šo tirgus situāciju, līdz 2017. gada beigām Rīgā plānots atvērt kopumā sešus Lemon Gym sporta klubus, investējot vairāk nekā 2,5 miljonus eiro.

Pēdējās desmitgadēs zemo izmaksu alternatīvas ir izmainījušas lidsabiedrību un lielveikalu industrijas un šobrīd ir pienākusi fitnesa industrijas kārta mainīties pašos tās pamatos. „Protams, tirgū vienmēr būs vieta luksus klases fitnesa klubiem ar SPA, baseiniem, saunu un citiem papildu pakalpojumiem. Tomēr arvien lielākam skaitam cilvēku nepietiek laika izmantot šīs priekšrocības regulāri, tādēļ tie nevēlas par tām maksāt. Budžeta klases sporta klubi tādējādi ir lieliska alternatīva ierastajam fitnesa klubu modelim,” stāsta Gym LV valdes loceklis Vidmantas Šiugždinis.

Lemon Gym budžeta klases sporta kluba koncepts, kas tika radīts un atklāts 2014. gada beigās kā pirmais budžeta sporta klubs Baltijā, Rīgā ienāca šī gada sākumā, piedāvājot vēl nebijušu cenu piedāvājumu tirgū un padarot sporta klubu pakalpojumus pieejamākus plašākai sabiedrības daļai. Jau pirmajos darbības mēnešos sporta klubam izdevies piesaistīt vairāk apmeklētāju nekā sākotnēji plānots, tādēļ biznesa tālākai paplašināšanai Latvijā pirmajos divos darbības gados tiks ieguldīti vairāk nekā 2,5 miljoni eiro.

Kā atklāj Vidmantas Šiugždinis, cilvēku daudzums, kas nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, Baltijas valstīs vēl arvien ir zems salīdzinājumā ar Rietumu valstīm. Tas liecina par potenciālu turpmākai fitnesa tirgus izaugsmei, kur būs vieta gan dažādām specializētām sporta studijām, gan budžeta sporta klubiem, kas konkurē ar „vidus klases” (midmarket) fitnesa klubiem, kuru piedāvātā cena ir divas reizes augstāka, bet piedāvāto pakalpojumu klāsts līdzīgs.

„Jau šobrīd novērojams, ka citi klubi mēģina atkārtot budžeta klases modeli, bet Lemon Gym plāno turpināt savu izaugsmi un pašreizējo pakalpojumu uzlabošanu, lai saglabātu savas tirgus līdera pozīcijas,” stāsta Vidmantas.

Šī gada beigās Rīgā, Dzelzavas ielā 72 veikala „Mēbeļu Nams” telpās tiks atklāts ceturtais, līdz šim plašākais Lemon Gym sporta klubs ar kopējo platību 1291 m2, vairāk nekā 80 trenažieriem un 210 m2 plašu teritoriju funkcionālajiem treniņiem un stiepšanās vingrinājumiem. Šis klubs būs pirmā augstākās klases virtuālo treniņu studija Rīgā, kas piedāvās populārākos kardio un spēka vingrinājumus pasaulē.

Par Lemon Gym:

Lemon Gym ir pirmā budžeta klases sporta klubu ķēde Latvijā, kas pieder vienam no lielākajiem fitnesa nozares spēlētājiem Baltijas tirgū un vadošajai fitnesa klubu ķēdei Lietuvā – UAB Impuls LTU. Pirmie divi Lemon Gym sporta klubi Latvijā atvērti 2016. gada sākumā Rīgā, Brīvības ielā 224 un Slokas ielā 161. Līdz 2016. gada beigām Lemon Gym Latvijā plāno atvērt vēl divus sporta klubus Maskavas ielā 264 un Dzelzavas ielā 72.

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com
Categories: Ziņas

0 Comments

Atbildēt

Avatar placeholder