fbpx

Bikini fitness Latvijā – Ar ko sākt?

Published by Samanta on

biki fitness pludmalē joga

Piekop veselīgu dzīveveidu un trenējies savam priekam un labsajūtai? Kādeļ nepārcelt šo hobiju nākošajā līmenī! Sāc nodarboties ar Bikini fitnesu – kļūsti pat fitnesa modeli. Bikini fitness ir iespēja attīstīt spēku, izturību, ķermeņa reljefu, nostiprināt muskuļu tonusu un iemācīties sekot sabalansētai diētai, lai muskuļi būtu izteiksmīgi un ķermeņa līnijas nevainojamas.

Bikini fitness 2022 – kur ar to nodarboties?

Rīgā bikini fitnesa nodarbībās var iesaistīties sporta klubā F1, Kr. Barona ielā 69. Tiek piedāvātas grupu nodarbības sievietēm gan spēka treniņu veidā, gan arī Bikini Fitnesa kategorijā. Aerobikas zālē norisinās (High Intensity Interval Training) savienojumā ar spēka, izturības un dziļās muskulatūras vingrinājumiem, darbojoties maksimāli ilgi taukus dedzinošā režīmā.

Bikini fitness ir ne tikai treniņi, bet arī diēta

Papildus iegūsi veselīga uztura plānu, kas būs maksimāli pielāgots tavam dzīvesveidam. Ik nedēļo tiek rīkoti arī motivācijas pozēšanas treniņi kopā ar IFBB Latvijas Bikini Fitnesa Studijas meitenēm.  Kā arī tiek veikta personalizēta vingrinājumu izveide attiecīgai uzbūvei. Ar personīgu piekrišanu var tikt veikta arī personīga progresa fotogrāfēšana, apkārtmēru un svara kontrole.

4 iemesli, kāpēc nodarboties ar Bikini fitnesu

Kāpēc gan neuzsākt jaunu un veselīgu nodarbi, kas nāks par labu ne tikai veselībai un labsajūtam, bet arī izskatam on sociālajai dzīvei? Joprojām neesi pārliecināta? Izlasi, kāpēc ar biki fitnesu nodarboties iesakām mēs!

 1. Sāc jaunu dzīvi

  Veselīgs ķermenis palīdzēs iegūt pavisam jaunu skatu uz izkdienu un pavērs jaunas iespējas sasniegt panākumus.

 2. Veselā miesā veles gars

  Kad ķemenis ir veselīgs, vingrināts un lietota sabalansēta diēta, tas palīdz vairot arī pozitīvo enerģiju un mazināt stresu vai depresiju, sacījis Hārvardas universitātes doktors Dr. Michael Craig Miller.

 3. Iegūsti popularitāti

  Piedalies bikini fitnesa sacensībās vai uzsāc tematisko Instagram profilu un TikTok video kanālu, lai kļūtu par bikini fitnesa influenceri Latvijā un arī pasaulē.

 4. Latvijā piedāvā bikini fitnesa individuālos treniņus

  Latvijas bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB) izsludina pieteikšanos privātajiem teniņiem bikini fitnesā! Pievienojamies nodarbībām un sāc sava ķermeņa transformāciju.

Aplūko skaistākās Latvijas fitnesa modeles (video).

*Raksti FitnesaZinas.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.
Dalies:
Booking.com

0 Comments

Atbildēt

Avatar placeholder